| bogdan_8133 a întrebat:

as dori un raspuns la urmatoarea intrebare: Daca ea nu are nici o boala cu transmitere sexuala si nu am nici eu, este posibil sa te infectezi daca faci sex oral? Exista vreun pericol in sexul oral daca ambii parteneri sunt sanatosi si nu au nici o boala? Multumesc astept raspuns

Răspuns Câştigător
| blaxy a răspuns:

Nu este pericol.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu,nu pateste nimeni nimichappy

| dan_2834 a răspuns:

Din moment ce amandoi sunteti sanatosi e imposibil sa te infectezi.

| Deniisze a răspuns:

Bună! Dacă nu aveţi niciunul nicio boală, nu cred că ar fi vreo problemă sau nu veţi face nicio infecţie.Baftă!

| mykydutza001 a răspuns:

Nu exista nici un pericol atat timp cat ambii parteneri sunt sanatosihappy