| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa le intreb si eu pe fetele care au facut avort la particular cam cat costa

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La cabinetele particulare se poate ajunge şi la 250-300 ron.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

O intrerupere de sarcina la un cabinet particular costa in jur de 2 milioane vechi.

| emilia21 a răspuns:

Ce usor vorbiti despre avort, te duci acolo si te scapi de el, dar nu va ganditi deloc ca si acel suflet are dureri, il scoate-ti de acolo ca si cum ar fi un obiect.Pacat ca sunt atatea femei care fac avort, si nu gandesc deloc, se gandesc numai la ele, sa fie sanatoase si daca doare cand faci acest lucru.

| swet girl 22 a răspuns:

Sa va pedepseasca d zeu pentru pacatele voastre/asta nu va se iarta

| melynda a răspuns:

Eu am dat 350 de lei. cu aspiratorul sa facut. si nu am simtit nimic

| lela_1124 a răspuns:

Costa 4 mil si nu doare deloc, ai si anestezist, iti face o injectie in vena, dupa care incepi sa vb prostii, nici nu stii pentru ce esti acolo, si 1 injectie in uter, operatiunea dureaza max 10 min, si dupa in 20 min eram in picioare ma imbracm si am plecat acas( ma simteam slabita dar eram ok) si la stat am cunostinte care urlau de durere si sa nu uitam conditiile de la stat, mergi cu ceva si te intorcii cu alte bolii, imfectrii etc, parerea mea este dai 1 ban dar esti trata bine si sunt conditii foarte bune, bafta si sa nu-ti fie frica, nu doare deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4-5 milioane