| pufoletedebomboana a întrebat:

Azi am facut dragoste cu prietenul meu. In jur de un minut m-a penetrat m-a penetrat fara prezervativ, dupa care si-a pus prezervativul. Dupa ce am terminat a verificat prezervativul si nu era spart. As avea doua intrebari : prima ar fi daca as putea fi, daca as putea ramane insarcinata avand in vedere ca un minut nu a folosit prezervativ, iar cea de-a doua ar fi daca a ejaculat in mine e posibil sa iasa pe la inelul de la capatul prezervativului, sperma? Multumesc anticipat! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Daca ati facut-o neprotejat 1 minut nu cred ca ai putea fii insarcinata, dar pentru siguranta ta consulta un ginecolog.

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Revino pe calculatorul tău personal și rescrie întrebarea.

| neutrino a răspuns:

1.Da
2.Da
Esti cumva si la scoala?

| pufoletedebomboana explică:

Va rog sa imi scuzati greselile de ortografie, dar am scris de pe telefon si cam da erori!