| Andrew137790 a întrebat:

Buna ziua, dacă am scula de max 9 cm (când mi se scoală) cum pot sa mi-o fac de 12 cm? Ceva exerciții exista cu care și pot mari ceva mai mult macar acolo 2-3 cm sau? Mulțumesc mult, cel mai bun funda. Cer scuze daca e un pic cam jenantă a și apropo am deja 18 ani, mai poate sa-mi mai crească?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu sunt documentat in privinta asta, dar am auzit ca exista o procedura chirurgicala prin care sa care sa castigi cativa (probabil 2-3) centimetri, "dezvelindu-ti-o" la baza (nu am gasit alta exprimare). Insa...esti sigur ca merita sa treci prin asa ceva, doar ca sa ajungi sa o ai de 12 cm, care pana la urma tot mica e?
Nu-ti spun eu ce sa faci, dar daca as fi in locul tau, as incerca sa gasesc o femeie careia sa-i fie de ajuns echipamentul pe care-l am eu in dotare si mi-as da toata silinta sa invat sa satisfac o femeie, in conditiile date.

| Emilian65 a răspuns:

De la 18 ani nu iti mai creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile de tipul ăla vor bărbații care nu le vor ei pe ele. Până la urmă aleg niște bărbați care le acceptă așa cum sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am înțeles de pe net, că băieții cresc și după 18 ani până aproape de 20 ani, dacă este adevărat, e posibil să crească și penisul, poate ai o creștere întârziată.
Și vezi că găsești pe internet aparate ieftine(200-300RON), pentru întindere penis, nu glumesc, poate alții or să râdă, dar chiar își fac treaba, numai să le foloști cum trebuie(2. ore pe zi, și să nu adormi cu aparatul pus).
Ca sa ți dai seama de ce funcționază, gândește te la un aparat dentar care îndreată dinții după un timp de folosire, tot așa funcționeză și un aparat de elongație penis, forțează celule să crească.
Nu sunt explicații științifice, dar cred că te vor ajuta.
Dacă încerci, încearcă cu cap, ia-o încet cu răbdare, să nu faci alte prostii să te mutilezi folosind în exces aparatul.
Cred că m ai înțeles!
Să auzim numai de bine!

| dariaenache a răspuns:

Nu iti mai creste

| ArcCoco a răspuns:

Pubertatea inceteaza pe la 15-16 ani. Vor fi totusi unele trasaturi care se vor dezvolta mai tarziu, in special caracterele sexuale. Odata cu inceperea vietii sexuale si a cresterii nivelului de testosteron, e posibil sa mai creasca si organul.