| Întotdeuna2 a întrebat:

Bună ziua dragi colegi,

Am o rugăminte la voi dacă îmi puteți răspunde succint la următoarea întrebare:

- De ce prietenei mele îi place să o masez pe mâini, picioare și pe spate aproape în fiecare dimineață când trebuie să o trezesc?

OARE: "îi place pur și simplu sau urmărește vreun scop de scandal, sau pentru un posibil șantaj emoțional sau chiar poate vrea să se joace cu mine, ETC."
Celui mai bun răspuns îi voi acorda fundă.

Vă mulțumesc frumos pentru timpul acordat aici.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

E un semn ca te inseala.

| kandaraki a răspuns:

Ii place sa fie trezita in asa mod, care e problema? daca iti place de ea si nu tii greu sa ii faci masaj, nu e problema.

| missfatadelatara a răspuns:

Dacă asa gândiți despre un simplu masaj...

| petitconseil a răspuns:

E prea alintata si prea rasfatata, de asta.Vede ca ii merge treaba asta si profita cat poate.In caz ca vei inceta sa ii mai faci pofta asta, cred ca se va supara si va sta botoasa mereu.

| 7Cristian7 a răspuns:

Intraba-o sa fii sigur. fiecare persoana e diferita, si nu poti stii ce se ascunde in inima ei. Asta e parerea mea.

| FosforPetrut a răspuns:

Ca sa intrebe prostii

| LeonardRyder96 a răspuns:

Eu cred ca pur si simplu ii place sa fie trezită in acest mod