| Anonimulanonim18 a întrebat:

Duminică am facut sex cu prietenul meu.
A fost prima data. Inainte de asta nu parea sa ii pese atat de mult de mine. Dupa seara de duminica a devenit foarte atent si ma cauta încontinuu. Aseara mi-a zis ca i s-a pus pata pe mine. Credeți ca se îndrăgostește?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca se indragosteste de tine, dar cu certitudine ceea ce-l atrage sigur la tine acum, este sexul cu tine.
Pacat ca i te-ai oferit inainte sa aflii macar, daca-i indragostit de tine.

| Emilian65 a răspuns:

Da, te iubeste.

| OldSoul a răspuns:

Se indragosteste de ceea ce a primit si mai vrea.
E ca un drog.

| sofisis a răspuns:

"Aseara mi-a zis ca i s-a pus pata pe mine." - HUH? Abia acum? Nu trebuia, prin definitie, fiind iubitul tau, sa aiba o pata pusa pe tine deja? Adica inainte de toate astea. Ce stupid. laughing)
Nu cred ca se indragosteste. Sincer cred ca e doar o experienta noua care ii place.

| Plato a răspuns:

Am stat putin sa ma gandesc dar nici vorba sa reusesc sa-mi dau seama: deci voi erati deja iubiti, dar doar acum incepe sa se indragosteasca? Uite asta m-a bagat complet in ceață. Sa mai intreb de ce ai facut dragoste cu el daca stiai ca nu-i prea interesat de tine? Fenomenele de acest gen sunt mult peste capacitatea mea de intelegere, recunosc.
Acum ca sa-ti raspund, tipul te mai vrea o data, de doua ori, asa ca nu te entuziasma prea tare. Nu vrea sa te piarda, momentan, deoarece e constient ca mai poate profita. Pentru el esti "bună de o stație", cum se spune in argou, dar e evident ca ti-ai facut-o cu mana ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Pentru placere

| MGEORGESCU a răspuns:

Draga mea, tipului cel mai probabil i-a placut si acum e atent sa ajunga acolo iar si iar, nu e o garantie faptul ca te-ar iubi mai mult sau altele asemenea. Ce nu inteleg eu e altceva...de ce ai facut sex cu el daca ai spus ca iti dadea impresia ca nu-i pasa asa mult de tine? Ce-ai crezut? Din punctul meu de vedere(mai old fashion sa zic asa) vad asta ca o piesa de legatura si mai mare intr-o relatie in care: esti iubit, esti respectat, esti apreciat, esti TU insati, esti fericit, esti persoana cea mai importanta, ii pasa etc, dar nu cand tipul e cam nepasator. Acum faptul e consumat, o sa observi pe viitor daca intr-adevar chestia asta l-a atras si sentimental sau a fost pur fizic.