| Laurentiupavel a întrebat:

Este normal ca la 14 ani sa am un penis de lungime de 14cm? As dori sa il mai maresc pentru ca imi este teama sa nu imi satisfac prietenele. dati-mi idei.

9 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

La 14 ani te gandesti la asta? du-te si culcate

| thekidno1 a răspuns:

Leagal cu ata de maneru usii si trage... funda?

| W1z4rd a răspuns:

Marimea este perfect normala, nu'ti face griji.

| Azazel_2358 a răspuns:

laughingDa si mie un mesaj cum ti l-ai masurat

| Denise_3997 a răspuns:

Inca esti in crestere. Nu trebuie sa-ti faci probleme. Iar pentru varsta ta, marimea e perfect normala. Plus, un penis mai mare nu garanteaza satisfactia. Degeaba e mai mare, daca tu nu stii cum sa-ti satisfaci prietena/prietenele. Poate fi si mai mic, dar. eficient happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa.ti spun dar nu e deloc mic.Un prieten care are 13 ani il are de 7, 5 cm si se mandreste cu astarolling on the floor.Nu e cazul sa.ti faci probleme fiindca e destul pentru varsta ta si oricum va mai creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trage de el,sau iti mai spun ceva, ia o ata, de un capat leaga-ti penisul si celalalt capat leaga-l d un pom si apoi trage ft tare.O sa vezi c mare o sa-l aiwinking

| popastefana a răspuns:

Deoarece nu ai specificat si varsta ta este imposibil sa primesti un raspuns obiectiv.Trebuie sa stii ca dimensiunea corpului uman si a organelor aferente de obicei este cel mostenit genetic, conform informatiei genetice inscrise in cromozomii din ADN-ul fiecarei fiinte vii. Dimensiunea medie a penisului barbatilor romani maturi activi sexual este de 12, 73 cm (obtinuta pe date statistice) ceea ce inseamna ca exista penisuri cu lungime mai scurta sau mai lunga. Daca inca nu ai ajuns la varsta maturitatii s-ar putea sa-ti mai creasca in urmatorii ani de dezvoltare si sa se mai adauge macar ceva, posibil chiar si cu 1-2 cm sau sa nu mai creasca deloc. Din pacate inca nu s-a inventat vreo metoda de marire a penisului nici artificial, nici medical, penisul atinge in mod natural dimensiunea programata genetic. Insa trebuie sa-ti reamintesc sau sa-ti spun acum pentru a sti si tu, ca adancimea tot medie a unui vagin considerat normal dezvoltat este cuprins intre 9 si 11 cm, in consecinta cu penisul actual probabil ca vei putea satisface sexual marea majoritate a femeilor. In plus orice barbat chiar si super dotat isi va folosi pe parcursul unui act sexual atat degetele cat si buzele si limba pentru satisfacerea in totalitate a partenerei sale. Trebuie doar sa Incerci. Iti doresc succes.

| Coolboy_4508 a răspuns:

Este normal sa il ai atata dar te previn sa nu til face prea mare