| Andreea245556 a întrebat:

Eu cu prietenul meu am făcut sex iar prima data am făcut-o protejat. Iar peste o ora am făcut sex anal si a bagat-o si în vagin apoi in fund si apoi iar acolo. Eu am ciclu neregulat. Si as vrea sa stiu care sunt șansele să rămân gravida. Sau dacă sunt.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila, da, poti sa ramai gravida, deoarece a existat sperma de la ejacularea anterioara.
In plus, poti sa mai faci si o vaginita (infectie vaginala) de toata frumsetea, din cauza excrementelor, pe care ti le-a bagat din anus, direct in vagin.
Asa ceva nu se face, tocmai pentru a nu-ti imbolnavii vaginul!

| mihai69 a răspuns:

Nu foarte mari, dar se poate.
Problema cea mai mare e alta - te poți trezi cu niște infecții foarte neplăcute dacă faci sex vaginal cu un penis ce tocmai a fost scos din anus și NU e bine spălat!

| minrest a răspuns:

Stai putin, nu se trece niciodata penisul dintr-un loc in altul. Voi ati facut asta de doua ori. Faptul asta, coroborat cu faptul ca nu ati folosit prezervativ, imi arata ca tu faci sex intodeauna cum zice el. Sansele sa ramai gravida sunt reale, sansele sa faci o infectie grava, la fel. Daca are parte de sex, sa accepte si el niste masuri de protectie.

| mastadont a răspuns:

Dacă ai făcut sex neprotejat atunci sunt șanse să rămâi gravidă. Dacă ai ghinionul să fi fost la ovulație sau cu câteva zile înainte atunci șansele sunt destul de mari.

| Andreea245556 explică (pentru mastadont):

Dar faza este ca nu a fost foarte mult in vagin doar de 2 ori a bagat o si a durat super putin..nu stiu ce sa zic

| Andreea245556 explică (pentru mastadont):

Am uitat sa mentionez că am dureri abdominale ultima menstruație a fost pe 18 mai. Si nu am ciclu regulat

| mastadont a răspuns (pentru Andreea245556):

Dacă nu a finalizat înăuntru atunci șansele sunt foarte mici. Dar, cum spunea un utilizator mai sus, riști niște infecții grave dacă penisul nu e curat după ce a fost băgat în anus.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Andreea245556):

Acum 6 ore | Andreea245556 explică (pentru mastadont):
,, Am uitat sa mentionez că am dureri abdominale ultima menstruație a fost pe 18 mai. Si nu am ciclu regulat ''
Daca ultima menstruatie a inceput in data de 18 Mai, adica in urma cu 5 zile, reiese ca probabilitatea ca sexul intretinut in a 5-a zi a ciclului sa fie in una din zilele periodei fertile a acestui ciclu menstrual este foarte mica astfel ca posibilitatea de a se putea forma sarcina este infima de probabil de cel mult 2-3%. Insa asa cum au mentionat si ceilalti useri, posibilitatea sa apara o infectie vaginala este foarte mare. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| Anca32 a răspuns:

Mai oameni buni mi se pare absolut aiurea faza asta cu sexul anal în limita anormalului. Faceti sex normal nu scarbosenii