| Viorel_Grigore_1969 a întrebat:

Buna ziua!
Eu si iubitul meu dorim sa ne inscriem la insula iubirii, pentru pur amuzament si experienta per total.
Ce ziceti?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Va inscrieti ca si gay ca nu pricep? laughing) Numa bine, o sa si fiti amandoi pe aceeasi insula, aia a femeilor

| corbulalbrosu a răspuns:

Bafta la selectie. Succes!

| Andreeush a răspuns:

E decizia voastră, baftă!

| Hammurabi a răspuns:

Dacă vreți să vă luați adio unul de la altul... faceți-o.
Scenariul emisiunii e gândit să creeze permanent intrigi. Altfel ar fi prea banală.

| sofisis a răspuns:

Daca vreti sa faceti niste bani si sa ramaneti single da, e o super idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te însele 100%, dar dacă ești dispusa sa îl ierți, îți doresc o vacanta plăcută =)

| GouDidodino a răspuns:

Esti pe invers?

| GouDidodino a răspuns:

Ar trebui să facă insula iubirii editia gay pentru tine special

| GouDidodino a răspuns:

16 curisti într-o emisiune ar fi prea mult

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Ador emisiunea. Urmăresc de cand a fost prima dată difuzată! Deci de ce nu? Baftă la înscrieri, numai noroc sa aveti sa fiti aleși.

| Antopuff a răspuns:

Nu e ok sa va faceti de ras la tv

| Ivanescucristina a răspuns:

Sa nu il iei pe Andy, tu daca chiar iti dorești sa ramai fara el trimite-l acolo cu alea. serios?
Eu vad cea mai mare prostie in alegerea asta, dar trebuie sa treci si de preselectii csz. :-)

| AjutatiCopii a răspuns:

Vezi ca parintii tai o sa te considere un esec total