| ssa92 a întrebat:

Eu sunt G., am 25 de ani si ma confrunt cu o problema pe care, in ciuda faptului ca sunt si am fost deschis la minte pe plan sexual, nu m-am mai intalnit pana acum.

Am avut nenumarate experiente sexuale, am practicat si "swing" as putea spune dat fiind faptul ca am schimbat timp de 2 saptamani partenerele, cu un coleg de liceu pe vremea cand inca eram un pustan teribilist, insa nu m-am confruntat cu o situatie ca cea in care ma aflu acum.

Sunt intr-o relatie cu o fata de 23 de ani de aproximativ 15 luni. La inceputul relatiei am avut parte de un soc afland ca fata inca e virgina si am refuzat sa cred pana am constat prin act sexual acest lucru. Poate daca nu ar fi aparut si sangerarea nu as fi crezut asta si probabil as fi mers pe premisa ca e foarte stramta dat fiind faptul ca ar fi avut o perioada de abstinenta lunga. Am aflat de la ea, in primele zile de cunoastere, ca nu a avut decat 4 relatii si ca niciuna nu a durat mai mult de 3 saptamani si intr-un fel intelegeam, avand in vedere faptul ca in zilele noastre rabdarea pe plan sexual nu prea mai e la moda. Totusi, curios fiind, eu mi-am intins limita rabdarilor. Astfel, tin sa mentionez ca pana in momentul in care am penetrat-o prima data, au trecut aproape 8 luni.
Pana in acele 8 luni, am mai aflat de la ea ca adora sa vizioneze filme porno, adora sa se masturbeze si sa priveasca un barbat consumat de o alta femeie. Acestea fiind zise, e logic ca in aceste 8 luni a dorit sa ma vada masturbandu-ma si in special sa urmarim impreuna filme porno in care sa-i vorbesc despre ce as face cu femeia din film si totodata sa incerc sa schimb scenariul dupa placul meu. Am avut placerea sa o vad epuizata de orgasmele care si le provoca singura, dar niciodata nu ne-am ajutat fizic unul pe celalalt. Dupa aproape 8 luni, cu insistente am reusit sa obtin ce doream. Adica, am reusit o conving sa facem sex, dar am fost atentionat de la bun inceput ca nu a interesat-o niciodata si ca e sigura ca nu v-a simti placere. Asa a si fost... Un act sexual sec, in care doar eu m-am excitat teribil, putand in sfarsit sa ma bucur de corpul ei. ( plus ca la ea banuiesc ca a durut destul avand in vedere ca nu era umeda si chiar era destul de evident ca nu are interes ) Dupa finalizare insa, am fost foarte surprins de dorinta ei de a ma vedea masturbandu-ma, urmarind, bineinteles, un film porno; ca intr-un final sa obtina si ea un orgasm!
Dupa primul act sexual am intrat iar in perioada de asteptare; si de aici nu mult mai conteaza cand a fost al doilea act, pentru ca au aparut alti factori.
Asa am ajuns eu ca dupa 10 luni de la inceputul relatiei, sa-i cunosc familia, de unde era exclus tatal ( fiind cazul parintilor divortati ) cu care nu pastra o legatura "parinte-copil". I-am cunoscut mama si bunicii din partea mamei, care atunci erau in vizita.
Am fost "bine privit" de la bun inceput si foarte entuziasmat de faptul ca sunt niste oameni respectabili. In continuare am inceput sa fac vizite mai dese la ea acasa, asa ca pana la urma am reusit sa vorbesc si cu mama ei. Aceasta aflase intre timp ca s-a petrecut "minunea" si ca am fost primul barbat din viata ei, asa ca a trebuit discutat si subiectul asta. Si iata aici am aflat mai multe aspecte importante. Intr-adevar, iubitica mea avea niste probleme pe plan sexual despre care mama stia de mult timp si care nu s-au rezolvat nici pana acum, incercarile fiind nenumarate. Am aflat discutand cu ele ca si "mama soacra" se aflase in situatia mea, fiind dispusa sa-i faca placerile, deci si cu ea se practica masturbatul individual. Insa, dorinta fetei era neimplinita dat fiind faptul ca mamica refuza sa faca cunoscuta situatia fetei, in fata eventualilor ei parteneri sexuali. Si iata am ajuns in punctul culminant, in care fata isi exprima suprema dorinta : "Vreau sa te vad facand sex cu mami!" Aici am incheiat subiectul cu ele si pentru 2 luni incercam sa ma scot de fiecare data din reluarea subiectului.
Totusi, la aniversarea primului an de relatie, mi-am pus beleaua pe cap. Trebuia sa-i fac cel mai special cadou, trebuia sa fac sex cu mama fetei!
Tin sa va spun ca nu eram deloc atras, desi mamica soacra e o femeie de 44 de ani, frumoasa de-a dreptul, cu trasaturi feminine adorabile, iar raportandu-ne la corp, avea cateva kilograme in plus dar erau exact cum si unde trebuie incat sa-si pastreze un aspect destul de sexy. Insa nu ma atragea, deci refuzam in continuu. Atat am putut refuza pana am reusit sa ciocnim cateva pahare in cinstea anului aniversat si insistentele iubitelei mele au reinceput. Intr-un final, cu negocieri in favoarea mea, fata a reusit sa ma convinga s-o las pe mamica sa imi faca macar sex oral si AM CEDAT!
Problema e ca din acel moment lipsa de atractie s-a transformat in atractie cand aveam o femeie care s-a despovarat de toata vestimentatia si era foarte implicata sa-mi ofere un sex oral in prezenta propriei fiice, care nu era altcineva decat iubita mea. Peste toate acestea, puteam sa-mi vad iubita mai excitata ca niciodata.
In acel moment mi-am pierdut controlul si mi-am dat frau liber tuturor poftelor legate de mama iubitei mele. In acel moment am inceput sa vreau tot ce nu am vrut pana atunci, am vrut tot. Din acel moment mama iubitei mele era completarea celor ce nu le obtin de la iubita mea.
Dorintele insa au crescut de ambele parti, asa ca iubitica mea isi dorea in scurt timp sa dormim in 3 si sa se bucure de cat mai multe momente in care imi satisfaceam poftele trupesti cu propria-i mama.
Si iata-ma azi, cu 3 luni la activ in care am mai avut 3 contacte sexuale directe cu iubita mea si poate peste 50 cu mamica soacra.
Am fost convins sa locuiesc la ele, ma pot bucura deci de inbratisarile si saruturile dulci ale iubitei in fiecare zi, doar ca pentru placerea ei, aceste saruturi inbratisari, plus placerile trupesti trebuie sa vina si din partea mamei ei.

Placerea e si de partea mea si relatia e infloritoare si binevazuta de toata lumea insa nimeni nu cunoaste aspectele intime.
Intr-un cuvant duc o dubla relatie intima.

O iubesc pe fata si iubesc tot ce am in viata sexuala in acest caz. Ma simt iubit si sunt mai mult decat satisfacut sexual. Dar nu am zi in care sa nu ma gandesc ca e cea mai ciudata experienta din viata mea.
Ce ma sfatuti sa fac? Sa renunt? Sa continui?
De ce si cum (dupa caz)?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa ne anunti cand publici cartea ca preview-ul asta e interesant

| RAY a răspuns:

Tu vb serios?

| ssa92 explică (pentru RAY):

Multumesc de 'ajutor' si "raspuns"!

| sofisis a răspuns:

Ca si in cazul celebrului Leo de la Strehaia, te vei insura cu mamica soacra laughing)
Misto scenariu.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu intalnesti asta in orice familie nu? E parca un scenariu desprins dintr un film cu tenta erotica. Desi e oarecum un tabu nu ma mai mira deloc avand in vedere hipersexualizarea din vremurile astea. Indiferent ce sfat ti am da noi tu n o sa renunti la relatia ta mai speciala deoarece te ai implicat prea mult emotional -lucru inevitabil - si sexual traiesti visul oricarui barbat. Nu se stie cat o sa dureze acest menage-a-trois dar sigur te bucuri intens de prezent. Oricum ti ar fi greu sa te desprinzi de viata asta actuala plin de desfatari senzuale. Parerea mea. Numai bine iti doresc.

| BlackRose03 a răspuns:

Ce poveste interesantă.
Pacat ca nu e reala...

Răspuns utilizator avertizat