| LauraAna98 a întrebat:

Buna ziua!
Hormonii se cam joaca cu mine de ceva timplaughing sunt momente in care tot ce vreau e sa fac sex, insa sunt complexata de fizicul meu, mai exact am cateva vergeturi pe interiorul coapselor. Sa le dau mare importanta sau sa uit de ele? Baietii sunt atenti la aceste detalii?
Multumesc mult!

9 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Cu sigurata ei vor fi atenti la asta :
https://www.youtube.com/watch?v=Xox6b7QjQW4
:))

| RAY a răspuns:

Nu cred ca atat de atenti suntem tocmai la coapse,ne pasa fata sa o ai frumoasa, sanii, fund, picioare, talie mica etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi sigura/convinsa ca absolut nici un baiat/barbat care va avea sansa sau norocul sa ajunga intre piciorusele tale, NU va fi deloc interesat de aspectul acelor vergeturi. S-ar putea ca vreunul chiar la inceput sa fie interesat intr-o anumita masura de aspectul "pasaricii" sau de virginitatea ta, insa poti fi foarte sigura ca 9 din 10 probabil nici nu vor fi interesati sa analizeze sau sa observe care este aspectul coapselor tale si si cu atat mai putin acele vergeturi daca sunt situate si in interiorul coapselor. Multa sanatate!

| OldSoul a răspuns:

Colegul/colega nimportequi are o oarecare dreptate, in unele cazuri baietii sunt atenti si la aceste detalii.

Dar, daca e asa cum ai spus tu, nu trebuie sa-ti faci griji, pana la urma nici baietii nu sunt perfecti, si daca ala e singurul tau "imperfect", sa stii ca eu nu i-as acorda importanta, cu sau fara vergeturi eu tot ti-as calma hormonii rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Mai trec cu vederea peste aceste detalii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu conteze? Ca un baiat nu are nimic mai bun de facut decat sa stea cu lupa si un carnetel langa El si sa noteze orice iregulalitate

| JustStitch a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja acele vergeturi

| SatanLovesYou a răspuns:

Simplu. Masturbeaza-te pana iti vine mintea la cap. Poti frumos sa iti cumperi vibrator - daca nu, te descurci si altfel.

De ce te intereseaza de parerea altora? Si in mod special a baietilor? De ce nu poti sa iti controlezi self-esteem -ul si ajungi la mana "altora"?

Intrebare : te deranjeaza PE TINE acele vergeturi? Din ce motiv? Ca ar zice ALTUL ceva de ele? Atunci nu e un motiv valid.

Invata sa-ti accepti corpul asa cum e fiindca oricum asta e singura viata pe care o sa o ai vreodata CU acest corp. Daca poti face mici modificari pentru a-ti spori sanatatea si capacitatile atletice - atunci minunat. Dar ceva atat de superficial si insignifiant precum vergeturi care nu-s vizibile?

Te rog - seriozitate.