| r0xanyka0 a întrebat:

In data de 8 decembrie mi-a venit ciclul menstrual iar in jur de data 15 ianuarie am avut un fel de secretie maro timp de 3 zile.Mentionez ca deobicei imi intarzie cm in jur de o saptamana. iar in data 3 Februarie am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Este posibil sa fiu insarcinata? Am avut contacte sexuale neprotejate dar nu a ejaculat in mine.

3 răspunsuri:
| Dyony01 a răspuns:

Buna, nu esti insarcinata mai mult ca sigur e o dereglare hormonala..si eu am patit. Daca testul a iesit negativ nu te mai nelinisti kiss ai grija de tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Singura metoda care te poate lamuri in proportie de 100%, este cea prin care se determina hormonului de sarcina hCG in sange printr-o analiza efectuata intr-un laborator de analize medicale. linistea ta sufleteasca si indepartarea oricarei urme de stres merita cei 35-40 de lei. Teasigur ca vor urma nopti cu somn odihnitor si o stare de beatitudine perfecta.

| ʎpooɯ a răspuns:

Da, este posibil sa fi insarcinata. Secretia maronie este tot sange, dar mai vechi.
Totusi sa mai faci un test de sarcina si un control la ginecolog.