| Glenky a întrebat:

Buna ziua, iubitul meu (nici nu mai stiu daca e) mi-a marturisit ca a dat poze indecente cuiva si ca ii pare rau/era drogat. Merita sa il iert avand in vedere ca a recunoscut? Ce sugerati?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Faptul că iubitul tău se droghează și trimite poze indecente, te ajută suficient să-ți dai seama cam ce zace în el.
E alegerea ta dacă vrei să vezi sau nu ceva în perspectivă cu el.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"iubitul meu (nici nu mai stiu daca e) mi-a marturisit ca..."

a făcut-o odată, o poate face oricând, n-aș avea incredere in asemenea persoană!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ar trebui sa te ingrijoreze pe tine e ca s-a drogat, nu niste poze. Sau ma rog, si pozele, dar alea mai putin. laughing
Oricum, iti sugerez sa ii dai papucii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stai cu un drogat și nu realizezi? Sau vă drogați impreună?!

| Glenky explică (pentru anonim_4396):

M a bufnit rasul, nu m-am exprimat bine. Nu era drogat, a zis doar ca l au controlat hormonii. Oricum mi se pare o scuza penibila din partea lu.

| MValentin a răspuns:

Întâi trebuie sa vorbești cu el, si el la rândul lui sa te ajute sa iti reconstruiești,, încrederea,, asupra lui.
Adica practic se pune ca înșelat, dar trebuie neapărat să se potolească, adica el sa afla ca ai fost excitata si ai trimis poze nud unui,, prieten,,

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu în locul tău l-aș părăsi în primul rând pentru că se droghează. Gândește-te că pe viitor îți poate face ție rău având un asemenea viciu.

| Lizuca1234 a răspuns:

Tie iti pasa mai mult ca a dat poze si nu ca se drogheaza? unde iti e mintea?

| LastBlackNight a răspuns:

Si ce daca era drogat? Nu trebuie sa dea poze de genul si punct