| croissant a întrebat:

m-am impacat cu fostul dar a doua zi deja au aparut neintelegeri. Partile de vina au fost la amandoi... S-a suparat ca am iesit fara el la biliard iar eu m-am suparat ca nu imi da semne de inteles ca vrea ceva serios cu mine... Ca sa ma razbun oarecum i-am trimis un printscreent o conversatie cu un alt baiat si nu mi-a mai raspuns deloc. Mentionez ca in acea conversatie cu acel alt baiat el a scris,,Cel mult as incerca sa te sarut" iar eu i-am scris,, Am vazut ca mi-ai dat cativa pupici, dar am lasat pe seama asta frigului la care el,, miroseai bine etc" Ce sa fac? Sa renunt de tot la fostul? Mentionez ca ne-am mai despartit de cateva ori.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ati ajuns sa va faceti mizerii unul celuilalt, atunci este o relatie de rahat.
Deja este foarte urat, ce se intampla intre voi.
Daca nu-i spui tu, probabil ca asteapta el momentul prielnic sa se razbune si sa-ti faca vreo scena josnica sau insultatoare.

| croissant explică (pentru Violleta2022):

Toata lumea mi-a spus ca aceea relatie nu ar avea viitor. Am pus punct. Vreau doar sa fiu fericita si iubita. Ma simt foarte singura...

| Violleta2022 a răspuns (pentru croissant):

Atunci da-i papucii si fa-te libera pentru un baiat nou, cu care sa incepi o relatie frumoasa, plina de dragoste si fericire si cine stie... poate si te astepata si un viitor frumos alaturi de baiatul cel nou.
Niciodata, dar absolut niciodata sa nu stai sau sa te intorci la o relatie care este nefericita, plina de rautate si venin, pentru ca nu merita sa suferi.
Invata din greseli si nu le mai repeta niciodata, ca-ti aduc numai nefericire.
Mai bine sa fii singura decat nefericita!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e o joaca de copii, nu se poate numi relatie.

| Adry05 a răspuns:

Ce persoane toxice

| Andreeush a răspuns:

Ce vroiai să îți mai spună după ce i-ai trimis acea poză cu conversația?
Ar trebui să renunțați la relația asta, vă faceți mai mult rău.

| sofisis a răspuns:

Ce gluma proasta de relatie... si ce aiureli faci si tu. Lasa-l in plata Domnului ca nu are ce sa iasa bun din asta.

| ywar a răspuns:

Aveti un comportament de copii de gradinita, cu accente spastice pe principiul: mi-a luat el jucaria, eu i-o arunc pe-a lui pe geam. Lumea nu e facuta asa.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Mare greseala sa te impaci cu fostul. laughing
Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust, stii?