| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

M-am saturat sa fiu o persoană urâta, nu mă vrea nici o fată, am fost refuzat de multe fete, și nu mai suport asta, de ce sunt ieu în situația asta, nu mai suport asta, îi văd pe mulți băieți frumoși prin oraș, și le-am trimis la multe fete poze pe snapchat cu mine și toate m-au lăsat în seen, și normal fetele au zis să le trimit poze cu mine.

Mă doare foarte tare crying

Eu nu o să am nici o dată o iubită dacă sunt așa urât crying, eu am 19 ani am terminat liceul clasa a 12 a.

Și săptămâna asta ma angajez să merg undeva la lucru că tot omul frumos.

Când văd fete prin oraș și pe strada mă cuprinde tristețea, că nu ma place nici o fată și nu mă vrea nici una crying

18 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Roaga-te lui Dumnezeu aa te ajute ca la timpul pe care El il considera potrivit sa te te ajute sa gasesti fata care El stie ca ai fi fericit sa iti fie sotie.Sotul meu s-a rugat de la 17 la23 cand am devenit prieteni.Lucrurile importante cer rabdare.

| Violleta2022 a răspuns:

De parca ti-ar pasa de raspusnurile noastre... vii ca o moara hodorogita si pui zeci de intrebari despre aceeasi si aceeasi problema, pe care oricum nu vrei sa o rezolvi, fiindca te doare-n cur de toate sfaturile pe care ti le tot dam intruna, aici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te uiți după băieții urâți la braț cu fete frumoase pe stradă. Fă a ei.

| Wr3nch a răspuns:

Oau, cunosc oameni care au facut prima data sex dupa 20 de ani, si acum is casatoriti si bine mersi. Ai rabdare, ori daca iti e neaparat de sex gasesti destule variante.

Undeva acolo e cineva si pentru tine.

| anonimuIl a răspuns:

Însoară-te cu una că sigur la facultate nu te duci. Spui că și lucrezi la 19 ani? Caută una mai urâtă și însoară-te cu ea și gata.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

De ce mergi la munca si nu la facultate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o poza cu tine fratele meu prin imgur aici sa vedem daca e din cauza că ești urat că foamea sau ți se pare ție.
Fi puțin cu stoicism, lucrurile de la 20-22 vor fi frumoase, eu în locul tău nu as alege de astea de vârsta ta, as tinde către alea de 24+, chiar 30, dar trebuie sa ști să vorbești,sa ai ce sa ii oferi,nu e așa de ușor cum bați din palme gata fata! Trebuie sa lupți. Ști să cânți? Ai voce? Daca da,apucate de Canto,o sa vezi cate fete o sa te caute daca ai voce ok,sau mergi la sala fa mușchi,definește-te,mergi la psiholog și terapie de desensibilizare,fa bani,mereu fa bani,asta trebuie sa fie scopul tau fundamental,fetele nu o sa stea cu un pârlit care nu le poate scoate la o prăjitură, film.

Pune o poza prin imgur sa te vedem, îți spun eu ce modificări sa faci, o poza sa se vadă și ce haine porți, și încălțăminte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi pari puțin gay-ut, ești prea sensibil, eu la 19 ani eram al dracu și la profe mă dădeam laughing

| Acnalogiadt a răspuns (pentru anonim_4396):

El vrea ceva serios

| anonim_4396 a răspuns (pentru Acnalogiadt):

Și eu vreau da vezi că fetele in ziua de azi nu știu ce vor de la viață

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștit, nu neapărat din cauza că ești urât te lasă fetele pe seen, de obicei cum începi o conversație online? In afară de "Buna, ce faci? ", ce îi mai spui unei fete când începi o conversație in mediul online? Cum continui conversația? Ce o întrebi? Ce îi spui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorry dar cum te numesti pe insta sau Facebook? eu stiu cu ce sa te ajut, mergi la sala, piaptanate, parfumeazate, ia-ti masina. dar cum te numesti, te rog!

| LonelyGuy07 a răspuns:

Daca chiar nu mai suporti problema asta care te tot macina de la o varsta infima, sunteti multi aici la fel ca tine avand dublul varstei tale si ne-am resemnat, daca tu nu mai rezisti ia-ti frate viata, simplu ca buna ziua, nu o sa iti duca nimeni dorul oricum

| Danny28 a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Stai să vezi când vin experții în dating care îi sugerează să încerce pe Tinder și Badoo. E cumplită mentalitatea unora laughing

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

Mai ales cand vezi comentarii de la fete care zic sa incerci aplicatiile de tinder laughing) moor efectiv

| Danny28 a răspuns:

Și eu sunt urât și nu mă vor fetele, dar nu mă plâng. Mă doare undeva. Așa ar trebui să faci și tu.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

Ce dreacu sa faci frate asta e viata, asta e norocul unora, cel putin nu suntem singurii, asta e feminismul culegem roadele, ma mai amuza teribil cand zic unii pe aici ca e vina barbatului in ziua de azi ca nu poate sa cucereasca o femeie, hai sa mor de nu o fi asa, da-ma dreacu laughing

| OmBanal33 a răspuns:

Cand o sa te duci la munca, o sa ai o preocupare, si o sa iti zboare mintea la altele...