| Pavel56 a întrebat:

Bună ziua. Mă adresez celor majori cu o întrebare mai intimă... Când fac sex cu soția mea, uneori se simte un miros puțin ciudat în dormitor iar acel miros am remarcat că vine de la ea. Ea este o femeie curată și sănătoasă, cu analizele la zi, deci nu se pune problema unei igiene precare la fel și eu, fac 3 dușuri pe zi deci suntem două persoane mature și cu igiena la zi. Aș dori ca voi, fetelor, cele care sunteți mai mari și care sunteți active sexual să-mi spuneți dacă este normal ca o femeie să emane din vagin un miros puțin indiscret în timpul actului sexual și dacă și la voi se simte un miros specific, puțin strident în timp ce faceți sex cu un bărbat. Vă mulțumesc anticipat happy

7 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Cate presupuneriwinking. Nici nu stiu pe care sa o aleg. Interesanti oamenii care expun n detalii din viata intima pe un site ca asta. Si abordarea ta plina de agresivitate verbala e si mai interesanta laughing Cred ca esti un om foarte frustrat.

| Bondarel99 a răspuns:

Poate are vreo infecție, candidoza e foarte comuna la femei.

| Laura927 a răspuns:

Nah.e normal ramane in camera un miros de sex de deschizi geamul.hahaahah
poate are vreo infectie ca altfel nu poate mirosi asa de urat, adica mirositi amandoi a sex dar nu ar trebui sa fie asa desagradabil precum zici tu.
o infectie vaginala e ceva destul de comun la femei, nu e nimic grav, cateodata trece de la sine dar cand incepe sa miroase trebuie folosite niste pastilute care se introduc in vagin, pe durata de 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat