| Unupentrutotisitotipentruunu a întrebat:

mi s-a rupt frenulum(ata) penisului,ce ma ingrijoreaza este ca in partea capului mi-a ramas putina ata,adica nu s-a rupt perfect dintr un capat, a ramas foarte putin pe cap, e normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei accesa link-ul urmator, ai sa vezi modul in care pot fi indepartate resturile de fren ramase. In cazul in care nu esti de acord ca penisul tau sa fie ''toaletat'' chirurgical de catre un medic urolog, atunci va trebui pur si simplu sa stai si sa astepti fiindca intr-un timp relativ scurt acele resturi se vor micsora si vor dispare de la sine. Multa sanatate!
OPERATIA CHIRURGICALA DE DESPRINDERII A FRENULUI : https://www.youtube.com/watch?v=IKABrGn2U-Q

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este normal. Dar mai sigur nu s-a rupt ața, asa cum crezi tu.

| ady18 a răspuns:

O intrebare, nu are treaba cu raspunsul tau, cand aveai ata capul penisului lua forma pe care o avea in forma nedecalotata? ai vazut ca e ca si capul unei ciuperci lua forma aia? La mine nu ia aceea forma si de aceea intrebare

| Unupentrutotisitotipentruunu explică (pentru ady18):

Ceva de genul, adica asa si e normal cand ata nu e rupta, capul se imparte putin in 2 din cauza ca il tine ata