| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, pe data de 28 noiembrie am avut contact sexual neprotejat care a durat maxim 1 minut(contact intre penis si vagin), dupa am continuat cu altceva iar dupa 3-5 minute am ejaculat afara! Prietena mea era in perioada fertila (perioada de ovulatie), a doua zi la mai putin de 12 ore a luat Escapelle (pastila de urgenta), iar la 6 zile a inceput o sangerare la fel ca menstruatia ( sangele a curs normal, culoare la sange normala, crampe de stop si a durat 6 zile)
Exista sanse sa fie gravida daca era in perioada de fertilitate(ovulatie), iar eu nu am ejaculat in interior si a luat si pastila de urgenta in mai putin de 12 ore si a venit si acea sangerare(care cred ca e menstruatia)?
-la 28 de zile de la contact a facut test de sarcina tip banda in timpul zilei si a iesit negativ
-la 30 de zile de la contact a facut test de sarcina tip stilou cu urina de dimineata si tot negativ
Exista posibilitatea sa fii ramas gravida?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu

| Rihanna20B a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat in ea nu.

| Dorin976 a răspuns (pentru Rihanna20B):

Ma gandesc la lichidul acela preejaculator care nici nu stiu daca a aparut atunci durand 1 minut contactul si plus ca am urinat frecvent de 3-4 ori inainte de contact