| Victoras19207 a întrebat:

BUNA ZIUA sunt băiat iubita mea sa despărțit de mine și nu pot trăi așa doar mă distrug am nevoie de niste farmece ce as putea sa le fac eu acasă sau funda

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu poti sa ii faci nimanui farmece si plus de asta si daca ai reusi nu crezi ca esti prea egoist? Crezi ca ai putea sa obligi un om sa te iubeasca contra vointei lui si si daca ai reusi crezi ca ar fi corect sau tu ai fi bucuros sa stii ca o face din cauza unui farmec nu din iubire pura?
Viata merge inainte, iar dupa cum vorbesti pari cam tanar asa ca ai tot timpul din lume sa cunosti persoane noi.Nu ai venit cu ea deodata pe lume sa nu poti trai fara.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Farmecele sunt doar o escrocherie a asa ziselor vrajitoare, daca ele ar avea efect l-am putea vedea pe Dumnezeu.

| Victoras19207 explică:

Buna un baiat are 2 poze cu mine si cu o fata dezbracati tot ne ameninta ca pune pe faebook? ce e de facut? sau de merg la politie pot reolva ceva

| Reptila2017 a răspuns:

Asculta la mine, te duci la magazin, iei niste clor, il torni in cada, aprinzi niste lumanari si apoi te bagi in cada, si arunci un chibrit in clor in timp ce stai in cada