| anonim_4396 a întrebat:

sunt disperat!
Toata treaba vine in felul urmator, acum doua seri am facut sex neprotejat cu iubita mea si nu mi-am dat drumul in ea, ci in gura ei, ea dupa s-a jucat un pic cu sperma si si-a pus-o la fofoloanca. si proasta si-a infipt 2 degete pline de sperma in fofo... aseara spunea ca o doare burta si ca are ameteli. dupa ce a iesit din dus efectiv a tasnit sange din fofoloanca ei de parca era hidrant, oare ce a patit? Asa explic eu, nu fac la misto, caut raspunsuri serioase, daca aveti chef de mistouri, mai bine nu raspundeti. E urgenta treaba, asta nu stie ce sa mai faca cu ea, nici la munca nu s-a mai dus ca nu are cum. si 4 tampoane deodata nu poate sa-si puna, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

De i in 2 zile deja o doare burta pentru că a rămas însărcinată..., Pai asta înseamnă că mâine trebuie să nască așa că trebuie să mergi cu ea la spital.

Acum să lăsăm gluma deoparte, simptomele pe care le are acum nu este un semn de sarcina, in niciun caz, nu are cum in doar 2 zile sa procedeze așa de repede încât să aibă amețeli etc, din cate știu femeile însărcinate incep să aibă amețeli abia peste 3-4-5 săptămâni dar depinde și de femeie, sunt femei care nu au niciun simptom sau nici un semn de sarcina și se trezesc cu burta maricica.

| mihai69 a răspuns:

Dacă faza cu hemoragia e reală, e de mers la urgențe. Nu are nicio legătură cu faptul că și-a maltratat ea vaginul acu' două zile!

| JustStitch a răspuns:

De ce o faci prostă?