| alecsandra69 a întrebat:

sunt o adolescenta de 17 ani, recent eu cu iubitul meu de 15 ani am avut un contact sexual neprotejat. El a folosit metoda retragerii si cand a scos penisul din vaginul meu au intrat spermatozoizi in vagin. Care sunt sansele sa raman gravida? Tin sa precizez ca era si inca o prietena de a mea si a penetrat-o si pe ea dupa ejaculare.
Dau funda

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mda, ce să zic.
Ai rămas în până de idei și nu ai mai știut ce să postezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Blueberry8 a răspuns:

Te plictisesti asa e?

| shu7e a răspuns:

Sper ca iti dai seama ca raspunsul lu' asta a fost la misto. Si poate n-ai sa iesi cu el.
Si sanse sa ramai insarcinata... sunt din pacate. Aveti grija de voi fetelor si nu mai faceti sex neprotejat. O sarcina nu e cel mai grav lucru care se poate inampla

| vladeraser3 a răspuns:

Ce norocos e baiatul ala.Esti asa frumoasa!happy

| DiandraJo a răspuns:

Pastila de a 2 a zi e soluția.

| Munteanu_Sergiu_1999 a răspuns:

Tu cu iubitul tau, care dupa ce a terminat cu tine a "intrat" si in prietena ta... hmmmm esti sigura ca e prietenul tau?