| Neron a întrebat:

sunt sora lui Neron, Ramona.Ieri am adormit in metrou si m-am trezit intr-o alee deschisa la pantaloni si cu o durere infernala in anus, credeti ca am fost violata?

9 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Ai ceva poza Ramona?hee hee)))

| Emilian65 a răspuns:

Da, cred ca ai fost violata.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu, doar te-ai.

| kandaraki a răspuns:

Cred ca esti proasta si cu fantezie bogata

| Roliii a răspuns:

Pfai de capu meu, ar trebui sa mergi la medicina legala

| Mada606 a răspuns:

Ce rău te plictiseai când ai scris asta, cred și eu că sufereai o "durere infernală"

| AlexLK a răspuns:

Eu cred ca daca s-ar fi intamplat asta si te durea atat de tare in cur si cu vaginul facut franjuri nu stateai tu sa ne intrebi pe noi.Hai sa fim seriosi.Nu aveti ce face si inventati tampenii sa ne pierdem noi timpul.

| PourFavour a răspuns:

E ceva normal, li se intampla tuturor femeilor sa adoarma in metrou si sa se trezeasca goale in parcuri si cu dureri in anus

| Neron explică:

A da, si vaginul meu a fost ravasit.