| Babliloniana a întrebat:

Buna ziua sunt un baiat e 16 ani si as vrea sa-mi raspundeti la o intrebare mai penibila. Am o iubita se poate spune cu care stau de vreao 4 saptamani si am ajuns si sa fac sex cu ia dar problema e ca nu pot sa-mi dau drumul nici in 2:30 sau 3:00 ore ma puteti ajta cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| volumexd a răspuns:

Concentreaza-te pe placere. Daca iti zboara gandurile in timpul actului sexual si nu iti pastrezi atentia, iti e mult mai greu sa ejaculezi. Simte placerea in tot corpul, lasa-te dus de val, nu te mai gandi la altceva. Programeaza-ti in minte momentul in care vrei sa ejaculezi(chiar ajuta). In majoritatea cazurilor, daca o faci mai lent placerea e mai mare. Sper ca te-am ajutatwinking

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista cabinete, de consultanta psihosexuala, unde un psihoterapeut sexolog care se ocupa de probleme de natura sexuala iti poate oferi cele mai autorizate si corecte raspunsuri. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog si vezi care este problema de nu poti ejacula nici dupa 3 ore.

| alasca444 a răspuns:

Băăăăăiiii băaiat! Ai grijă ce faci! Cum așa? Freaca-ți penisul de pereții vaginului ei și atunci iți vei da drumul foarte frumos! Spot la sex!

| alasca444 a răspuns:

Băăăăăiiii băaiat! Ai grijă ce faci! Cum așa? Freaca-ți penisul de pereții vaginului ei și atunci iți vei da drumul foarte frumos! Spor la sex!

| Wargasm a răspuns:

Ești tensionat. Ia-o mai ușor și lasă sexul să vină de la sine nu căuta să-l forțezi.