| Molusca a întrebat:

Bună ziua! Sunteți de acord cu minoritățile sexuale?
Mulțumesc anticipat!happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce trebuie sa fiu e de accord cu ce face omul in dormitorul lui acasa?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt!
Pentru ca nu ma afecteaza pe mine orientarea sexuala a celorlati.
In fond, in intimitate fiecare este liber sa faca sex unde vrea, cum vrea si mai ales cu cine vrea.

| Mayhem666 a răspuns:

De acord in ce sens?
Si la ce minoritati te referi mai exact?
Daca te referi la comunitatea LGBTQ+, si daca sunt de acord cu existenta acesteia, atunci raspunsul este da, si nu numai ca sunt de acord, ci consider ca aceast lucru trebuie normalizat, pentru ca nu e ceva iesit din comun, si mai ales nu in modul in care multi il portretizeaza.

| Floridori a răspuns:

In primul rand nici macar nu ar trebui sa existe aceste etichete la nivel social.La nivel biologic le inteleg oarecum, dar in societate seamana dezbinarea, dar subiectul este complex.

In al doilea rand, este ca si cum ai intreba daca sunt de acord cu faptul ca toamna cad frunzele... happy

| intrebcenustiu a răspuns:

Nu