| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Știți cumva de ce nu pot urina în timp ce îmi țin penisul decalotat? Cum îi dau drumul la prepuț și acoperă complet glandul, iese și urina. Dacă eram circumcis pățeam la fel? Menționez că am fost operat de fimoză când eram mai mic, iar acum am prepuțul crestat la deschizătură. Am 23 de ani.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza ca ai FIMOZA severa sau complicatii ale ei.
Mergi urgent la un medic UROLOG ca nici sex nu ai cum sa faci din acest motiv, anatomic este imposibil.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dar merge decalotat atât în stare de erectie cat si în stare flasca.

| CassiusAlexander a răspuns:

Păi oricum nu e mare lucru. De ce l-ai ține decalotat?

| anonim_4396 explică (pentru CassiusAlexander):

Unii colegi urinează cu el decalotat și am vrut să văd și eu cum e.

| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a răspuns:

Nu cred ca pateai la fel, daca poti urina cu preputul acoperind glandul e bine, probabil ai vreun nerv ceva chiar nu stiu cel mai bine intrebi un specialist.