| Mata1234 a întrebat:

Buna ziua TPU, acum 3 zile m-am masturbat bagand penisul in gaura de scurgere de la chiuveta, acum ma doare foarte tare si s-a invinetit rau de tot, vreau sa spun ca in timp ce o faceam m-am zgariat destul de rau pe gland dar am zis ca imi trece iar acum din zgarietura iese ceva galben, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Sa consulti medicul de familie sa-ti recomande medicamente pentru vindecarea infectiei care ai facut-o.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te cred.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De mirare cum ai reușit să ajungi cu ea până acolo. Acela galben este puroi. Infecția netratată se poate extinde. Fără glumă, poți rămâne fără ea. Pentru că nu știi să tetratezi profesionist, trebuie să ajungi cu ea la medic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Dacă infecția nu este tratată la timp dai în cangrenă (adică faci febră foarte mare) și dacă nu o taie, mori. Din fericire încă nu s-a ajuns acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune! Câți ani ai. Nici nu ar trebui să încapă acolo. Ori tu ești mic, ori ea e mică.

| Mata1234 explică (pentru anonim_4396):

Am 17 ani si are 8 centimetri lungime