| Gianina11 a întrebat:

Buna ziua TPU, am început sa vorbesc cu un băiat de 2 luni, am tot vorbit pana când am ajuns sa ma atașez de el. Ne-am întâlnit o data pentru ca aveam prietenii comuni, am continuat sa mai vorbim și la vreo 3 săptămâni de la întâlnire, a început complet sa ma ignore, nu mai trimite niciun mesaj, îmi raspunde foarte sec când îi trimit eu mesaj. Țin sa va spun ca prima data când ne-am cunoscut a fost pe rețelele de socializare, el a fost cel care m-a contactat. Acum când pune la story pune numai muzica in care încerca sa ma vizeze pe mine "zdreanțo ai vrut doar sa te joci cu mine" nu înțeleg de ce face așa sad
Oare mai merita sa mai stau sa îmi pierd timpul cu el? Vreau sa îmi fac și eu pe cineva și sa am o relație serioasă nu genul asta de "relație" nici măcar nu e una crying

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Odata ce te vizeaza cu "zdreanto", tu ce crezi, mai merita? laughing
Ce varsta ai?

| Goete a răspuns:

Cu un baiat de 2 luni nu poti vorbi, doar poti sa ii vorbesti. La doua luni nu stie vorbi

| Crackman a răspuns:

Fata ( domnisoara ) cum vrei sa iti zic.
Te rog gandeste la rece si intreaba-l care este situatia. Cel mai simplu lucru este sa intrebi, astfel eviti drama. Poti chiar sa ii zici ce simti, deoarece sigur s-a suparat creezand ca nu ajunge nucaieri.

| MPersephone a răspuns:

Mai bine renunta si gaseste pe cineva potrivit.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Este posibil ca alta persoana sa-l fi facut sa posteze acele melodii. Chestia asta punandu-l intr-o stare de spirit naspa care ii ia dorinta de a discuta cu persoane.