| RazvanRzvnn a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o intrebare cam ciudata...Sunt virgin si m-am masturbat de mai multe ori. acum mai sunt virgin sau nu?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat fata cat si baiatul isi pierd virginitatea incepand din clipa/momentul intretinerii primului contact sexual cu adevarat real care se produce prin introducerea penisul in vagin.

| virginpower a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asta inseamna ca si homosexualii sunt virgini?

| aXy99 a răspuns (pentru virginpower):

Nu.

| virginpower a răspuns (pentru aXy99):

Întrebarea era adresată lui "corbulalbrosu"

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, mai esti virgin. Iti vei pierde virginitatea in urma unui act sexual cu o fata.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Esti mult mai virgin acum

| artmosfera a răspuns:

Ești

| XeniaYael23 a răspuns:

Nu, nu mai esti.