| Rokary a întrebat:

Buna ziua TPU.

Am o poveste mai lunga. De curand am intalnit o fata, totul a decurs minunat. Seara insa nu mai puteam astepta pana la prima noastra noapte de dragoste asa ca ma masturbam desi stiam ca e imoral, ca sa ma eliberez. Pana acum 3 zile, cand impreuna am decis sa o facem. Totusi nu a decurs cum speram. Eram cu gandul la o problema a unui prieten de al meu si nu am simtit nicio stare de excitație in cele 10 minute de sex, asa ca ea a zis sa abandonam. Si-a dat seama ca nu-s in o zi excelenta. Apoi eu am plecat de la ea, oarecum dezamagit fiindca asteptasem momentul acesta mult timp, iar acum creierul meu m-a oprit. Am mers sa ii spun acelui prieten la care ma gandeam ce am patit, iar el a spus ca pot termina cu el ce am inceput.

Stiu cum suna, dar din pacate asa s-a intamplat. Uimit de ce zice l-am luat la misto, crezand ca glumeste, dar a inceput sa se dezbrace. Surprinzator a fost ca mi s-a sculat. El a început sa imi atinga organul meu si de acolo tot am continuat sa intretinem relatii intime pana ne-am terminat amandoi.

Problema e ca mi-a placut, nu stiu de ce. E posibil sa fiu gay? Adica mie imi place de acea fata, acum nu stiu ce sa spun, avand in vedere prin ce am trecut

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbarea e o chestie normală. Îți descoperi corpul și afli zonele erogene. Dacă tot ai decis că vrei să ai o relație intimă cu acea fată, lasă prostiile și nu te mai gândi la ce problemă are X și Y. Ăla trebuie să fie momentul vostru, să vă gândiți doar la voi. De unde să știm noi dacă ești sau nu gay? Poate ai fost doar emoționat în preajma ei. Poate fata nu are experiență și nu a știut să-ți trezească râma. Go and tell her about that night with your friend. laughing))))))))
Sunt siiigură că îți place de ea.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil bi

| RoCkKiD a răspuns:

A fi gay depinde de atractia sexuala. Daca esti atras de tipe si de tipi esti bi nu gay.

Nu e vreo treaba cu cronometru, ai tot timpul din lume sa te decizi.

| Emilian65 a răspuns:

Da, esti bisexual.

| Andreeush a răspuns:

Ești gay sau bisexual.

| Hammurabi a răspuns:

Da. Ești gay. Sau bi.
Un tip hetero nu suportă atingerea altui tip. Iar tu ai avut chiar o partidă de sex cu acel tip.

| sofisis a răspuns:

Daca poti face sex si cu fete si cu baieti, esti bisexual.

| JustAFriend a răspuns:

Eu cred ca daca pe el l-ai vrut dar pe tipa ai lasat-o cu ochii in soare, esti gay

| stefan6666 a răspuns:

Nu esti gay esti bisex