| Thestyu a întrebat:

Buna ziua tuturor! Am 19 ani si un penis de 13cm lungime si 12cm circumferinta. Este ok? Pot sa satisfac o femeie, sunt virgin si imi este frica sa nu rada de mine.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la intrebarea ta, este un categoric DA. Pentru informarea ta corecta, trebuie sa stii/sa cunosti faptul ca vaginul are o adancime (lungime) medie de circa 11-12 cm in momentul in care ajunge in starea de maxima excitare, Astfel cu un penis care are lungimea de 13 cm si este de grosime medie, se poate afirma fara nicio teama ca s-ar gresi, ca barbatii aflati in situatia ta, in mod cert, sigur si garantat, pot fi satisfacute sexual incat sa devina fericite si multumite cel putin 8 femei din 10. Dar asta se poate intampla bineinteles ca numai in cazul in care barbatul are suficienta experienta sexuala si este capabil sa-si controleze si coordoneze procesul de ejaculare si reuseste sa-si mentina penisul in stare erecta o perioada de timp suficient de lung incat femeia sa ajunga la starea de satisfacie si/sau cea de orgasm. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| Eugen80 a răspuns:

Incearca mai multe femei si vezi daca se simt ok.
Daca gasesti o proasta care rade sau face glume de rahat, da-i un sut in cur si spune-i ca nu asa se vorbeste cu un barbat nici in pat.

| elaventurero a răspuns:

E ok. Stai liniștit. Nici o problema.

| SofiaTeodorescu a răspuns:

Daa.Marimea nu conteaza. Oricum simti la fel ca e 12 ca e 15 ca e 16.Sentimentele sunt importante, cum va simțiți în acele momente.

| Dracufeminin a răspuns:

E ok măi