| Mycutsa a întrebat:

Urmeaza sa fie ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa ii fac. Ma puteti ajuta cu ceva idei? Tin sa spun ca nu poarta ceas, bratara, lantit...
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Fa-i cadou ceva ce stii ca ii place si ar aprecia.
Nu inteleg de ce ne intrebi pe noi daca esti iubitul tau. Ar trebui sa-l cunosti destul de bine incat sa stii ce cadou sa-i cumperi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lănțic, nu lănțit, lățitlaughing Sa revin la intrebarea pusă de dumneavostră, păi daca are masină cumpărati ceva accesorii pentru masină, covorase sau chiar un cd player nou, sau boxe m ai puternice, dumneavoastră il cunoaste ti m-ai bine decit noi. Daca nu are masină, atunci următoarea alegere ar fi cosmeticele, aftershave, gel de ras, deodorante sprayuri geluri de dus sampoane, sau de imbrăcat, tricouri, blugi sau pantofi, adidasi sau ce poartă el, sau daca este un tip elegant, un costum, cămașă cravată butoni, sau o geantă de servici, un diplomat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze, dumneavoastră am vrut sa scriu, nu prea merg butoanele pe tastaturălaughing o seară bună.

| neutrino a răspuns:

Poate ca nu poarta cele spuse de tine pentru ca nu are asa ceva pe placul lui. Cumpara-i linistita un frumos lantisor din aur, eventual si o bratara, si vei vedea ca le va purta tare mandru.

| Pinocchio a răspuns:

Daca nu-l cunosti inca atat de bine sa iti dai seama ce si-ar dori, poate ceva legat de hooby(in caz ca are), ori o camasa sau tenisi, pantofi.