| MrDrew a întrebat:

Vin cu o problema intr-o relatie. Am 19 ani si sunt de aproape 3 luni cu o fata de 17 ani. Ideea e ca dupa o luna de relatie normala am inceput sa fim din ce in ce mai apropiati. Saptamanal dorm la ea macar odata si ne vedem cel putin de 3 4 ori pe sapt. Ea e plecata pentru 2luni din tara.Cand merg la ea suntem f apropiati ne sarutam f mult si facem un fel de peeting ceea ce ma excită f mult. Prin urmare ma masturbez zilnic gandindu ma la asta. E normal? Ce pot sa fac? fara misto ty. Nu e prima relatie dar sunt virgin si ea vrea sa astept pana la 18 ani. Numele meu e Stefan.

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Daca nu eram pe TPU te injuram si te amenintam virtual ne si vedeam daca vroiai ca sa iti trag naibi o mama de bataie sa iti vina mintea la cap! NU nu e normal sa te masturbezi (dupa ea), ori faci sex cu ea ori cauta naibi pe alta!

| Emilian65 a răspuns:

Te felicit, pentru hotararea de a o astepta pana cand ea este pregatita sa faca sex cu tine.

| Anna121 a răspuns:

E normal sa te masturbezi cu gandul la ea, stai linistit. Nu ai ce sa faci decat sa astepti pana o sa fie ea pregatita pentru sex. Succes!