| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Voi ați pățit chestia asta vreodată să mergeți cu două cupluri prin oraș și tu să fii gen cu ei și să îi vezi că se îmbrățișează și că se sărută și că fata respectivă îi stă în brațe la băiat?

Cum v-ați simțit? Mă gândesc că nasol, nu?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Nu.

| ywar a răspuns:

Pai, ce sa spun? De ce nu i-ai propus sa o faceti posta pe aia? Nu era mai simplu? De ce sa suferi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am ieșit cu două cupluri până acum, nu știu cum e.

| Danny28 a răspuns:

E super nasol dacă ești single. În locul tău nu aș mai ieși cu oamenii cuplați.

| Andreiomul a răspuns:

Îți dai seama că nu te simți bine să te simți lăsat pe dinafară. E nasol, dar nu e sfârșitul lumii. Bucură-te pentru ei.