| Făgăraş a întrebat:

Vreau de la o voi o părere: am cunoscut o fată pe care o stiam de mult timp: genul de fată,, frumoasă, dorită de mulți doar pentru sex. Acuma și ea postează poze în care formele fizice iau întâietatea calităților sufletești (pe care din păcate nu le dezvoltă).
La o discuție la un chef i-am povestit ceva de viata mea si ea s-a deschis sufleteste si mi-a povestit de tragismul vietii ei: acela ca, toti o vor pentru sex si nimeni nu ii iubeste sufletul.
Eu, m-am indragostit de ea, ca si fizic, ca si rating al ei ( acum si eu sunt complexat pe acest lucru, de aceea ne-am si legat cumva ). Ea mi-a zis ca este indecisa, ca ma vrea ca si prieten si pe mine, dar si pe celalalt.
Acuma, ea ce vrea practic? A mintit cand s-a deschis?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este imposibil sa iubesti doua persoane, deci nu va iubește pe niciunul. Din moment ce ti-a spus lucrul ala, eu cred ca tu nu ar trebui s-o mai vrei. In caz contrar, cel mai probabil o vrei si tu din acelaș motiv pentru care ii acuzi pe ceilalti.
Daca te iubea pe tine, nu se mai gandea la celalalt, si invers.
Se prea poate sa fie genul de femeie care asta vrea, sa fie obiect sexual. E regretabil, dar nu ai ce ii face, mai ales ca, sincer, nu pari mai stralucit decat ceilalti pe care ii acuzi. Poate se va destepta ea la un moment dat. Chestia asta poate porni din multe lucruri, traume de orice fel, exemple proaste, lipsa educației etc.

| Făgăraş explică (pentru anonim_4396):

Dar ea m-a mintit în ceea ce mi-a spus?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand e competenta pentru ea intre mai multi participanti nu merita sa continui, faci sperante si un % limitat e ca ea sa vina la tine dar daca pierzi mai rau este. In locul tau cedam si nu ma strofocam pentru ea, doar daca era singura si nu umbla dupa altii. Daca are poze unde isi arata mult curu si sanii nu e serioasa

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu neaparat, asa sunt ele mai ales in prima tinerete, pana se mai maturizeaza.

| GouDidodino a răspuns:

Vrea sa te mănânce de bani, cum crezi ca se întreține? Si frumusetea costa

Răspuns utilizator avertizat