| Anonimii28372727282 a întrebat:

Vreau sa dau comanda de o jucărie sexuală de pe siteul okazii.ro, numele vânzătorului este "sexshop"sau ceva de genul, firma de curierat va vedea aceste detalii? Ce am eu in colet?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Va sti cine trimite coletul dar nu va sti ce este trimis prin acel colet fiindca acest aspect nu este specificat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți să rogi un vecin major sa iti ia el?

| Robert2526 a răspuns:

Nu stie ce ai in colet dar se vede numele firmei care vinde. Dar ce mare lucru sa mergi direct la un sex shop sa iti cumperi ce ai nevoie?

Daca esti din Bucuresti imi spui unde sa vin si iti cumpar eu ce vrei daca iti e rusine

| Anonimii28372727282 explică (pentru Robert2526):

Nu sunt din Bucuresti, asta este problema. Ba gandesc sa nu fie ciudat sa comand asta. Mai ales că nu am 18 ani împliniți.

| Anonimii28372727282 explică (pentru Anonimii28372727282):

Ideea era, se vede site-ul de expdeiere sau numele firmei respective.

| Robert2526 a răspuns (pentru Anonimii28372727282):

Nu este nimic ciudat, nu e panica. Da, apare numele firmei care trimite coletul si daca are o denumire specifica se poate prinde ce este in acel colet.
Cati ani ai? Daca nu ai curaj sa cumperi si nici sa comanzi iti pot cumpara eu si iti trimit apoi ramburs. Asa sigur nu scrie nimic pe cutie happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anonimii28372727282):

Ma intreb oare de ce ai avea nevoie de o jucarie sexuala? confused
Cartea de matematica nu te satisface? Nici aia de romana? rolling on the floor
Prea n-aveti voi ce face, ai?

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Esti perversa si nimfomană?