| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Vreau sa va cer părerea in legătură cu ovulele contracept-M.(Aș prefera din propria experiență)
Vreau sa incerc această metodă de contracepție combinată cu coitul întrerupt.
Credeți ca este eficienta?

4 răspunsuri:
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
In primul rand nu stiu ce esti: fata sau baiat? Dupa nick, greu se poate seama.
Inainte de a folosi orice medicament, citeste prospectul. Acolo iti explica tot: cat e sigur, cum se folosesete, cand, de ce?
Eu si cu fostele mele partenere am folosit. Ele nu au avut probleme cu sarcini nedorite.
Acum folosesc prezervativul. Mi se pare mult mai sigur, mai ales in cazul bolilor cu transmitere sexuala.
Succes si placeri maxime!

| Devil21 a răspuns (pentru Octavian81):

Mulțumesc frumos!
Am citit tot ce am gasit despre aceste ovule, insa am vrut sa aud si parerile voastre.

| Xtyx a răspuns:

Nu-i grabă, vezi tu după ce ramai gestanta.

| Devil21 a răspuns (pentru Xtyx):

Felicitări! Ai cel mai inutil răspuns?