| anonim1235248 a întrebat:

Bunaaa..Am nevoie de ajutor. Am Aproape 18 ani( in august îi împlinesc), am o relatie de 8 luni si iubitul meu vrea sa facem dragoste. Eu inca nu mi-am început viata sexuala si imi doresc sa o încep cu el, însă mie imi este foarte frica sa nu afle părinții. Ce sa faaac?????????

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa parerea ta in ce mod? sau de unde/de la cine? ar putea afla parintii tai ca ti-ai inceput viata sexuala. Ar putea sa afle doar daca i-ai anunta chiar tu, fiindca din alta parte nu ar avea de unde, deoarece inceperea vietii sexuale NU produce nici-o schimbare sau transformare a corpului tau, care sa te dea de gol. Succes si.....multa sanatate!

| anonim1235248 explică (pentru corbulalbrosu):

Păi de asta întreb. Majoritatea oamenilor susțin că după începerea vieții sexuale se produc niste schimbari(la fete). Si sunt putin in dubii. Mhm?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim1235248):

Mentalul tau iti va impune unele schimbari de atitudine

Răspuns utilizator avertizat
| aXy99 a răspuns (pentru Cornel2017):

"Va fi mai vesela"
Intr-adevar, ceva ce chiar da de banuit laughing

18 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai daca nu le spui alor tai, nu da prietenu cu trambita, nu ramai gravida, nu faceti sex unde v-ar putea prinde, cum sa afle?

| anonim1235248 explică (pentru Freya1):

Păi majoritatea spun ca dupa ce imi voi începe viata sexuala se vor produce niste schimbari?

| Adry05 a răspuns (pentru anonim1235248):

Nu-i adevarat, is mituri.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim1235248):

Nu asa mari incat sa le vada ai tai... Daca nu iti verifica si tai vaginul, partile intime ...nu ai de ce sa iti faci griji.

| anonim1235248 explică (pentru Freya1):

Multumesc frumos!????

| aXy99 a răspuns (pentru Freya1):

Poate ramane gravida. Asa vor afla cu siguranta.

| Freya1 a răspuns (pentru aXy99):

Bine,asta cred ca stia si ea.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O sa se transmita pe toate posturile Tv. la ora de maxima audienta!?winking laughing

| anonim1235248 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Dacă nu iti place întrebarea nu fi ironic. Multumesc.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim1235248):

Raspunsul meu reprezinta cea mai plauzibila sursa de informatii a parintilor tai, in afara de ziarele de mare tiraj, care pot prezenta poze contrafacute. Unde vezi tu ironia?

| anonim1235248 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Atunci am inteles eu gresit. Imi cer scuze.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim1235248):

Bafta deasa, mult succes si mult mai multa incredere in propria-ti persoana!

| 90210 a răspuns:

Foloseste prezervativul. Asta e cel mai important. Trebuie sa te protejezi. Sa nu-l lasi sa rupa ambalajul cu dintii pentru ca il poate perfora. Ai grija sa nu aiba bule de aer atunci cand il pune pentru ca se poate sparge. Cel mai bine va duceti la un hotel. Asa nu stati cu stres si te poti relaxa. Eu mi-am pierdut virginitatea la 23 de ani cu prietenul meu actual. Eram impreuna de 2 luni. Eu nu am sangerat, dar asta difera de la femeie la femeie. Zona trebuie lubrifiata pentru ca in acest fel scazi sansa de a sangera (pentru ca sunt sigura ca de asta ti-e teama). Daca iti incepi viata sexuala trebuie sa fii sigura ca o faci pentru tine si ca asta iti doresti cu adevarat si nu o faci pentru ca a inceput el sa-ti faca reprosuri ca e timpul. Nu te astepta sa-ti repare relatia, daca aveti probleme, acele probleme for exista si dupa ce vei face sex cu el. Parintii n-au cum sa afle, stai linistita. Si nu te astepta la scantei...sexul incepe sa devina placut pentru o femeie cam a 3a sau a 4a oara. Si dupa sex du-te la toaleta sa faci pipi, asa eviti o infectie urinara. Dupa fiecare contact sexual trebuie sa te duci la toaleta.

| SebastianXeno a răspuns:

Ai cur? Tate? Ai cel mult 1.70 ca sa arati sexy?