| Anaamaria233 a întrebat:

Bunaaa, am nevoie de un sfat.
Sunt împreuna cu iubitul meu de 1 an și de 1 am început sa facem și sex da el vrea și oral.
Mie îmi este rusine ca el să-mi facă deoarece ies bule de aer și nu vreau sa interpreteze altceva și sa râdă.
Vrea sa facem de toate si eu nu prea vreau din cauza ca mi-e rușine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Discuta cu el despre asta si rusinea se va evapora, se va dizolva si daca sunteti într-adevăr un cuplu va fi ok, nici eu nu radeam de fosta mea prietenă, e uman până la urmă. Succes!

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Lași rușinea și încerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa incerci, ca o viata ai.

| Miuletz a răspuns:

Odata ce va dati hainele jos, nu mai tineti cont de nimic. Daca va iubiti nu judecati nimic. Eu si iubita-mea facem tot felul de prostii (mai ne lovim, mai gasim lucruri noi) si radem impreuna dupa care continuam. E normal, e normal sa nu mirosi a levantica, e normal sa se auda acele bule de aer (pentru ca intra aer in vagin, desi la oral nu prea se aude decat daca iti bagi limba in vagin mult cred), e normal sa ai secretii, e normal sa nu fie mereu la fel. Sexul nu e perfect, e ceva ce descoperiti amandoi. Nu-ti fie rusine de nimic.

| Izzabella a răspuns:

Bulele de aer "pussy farts" sunt complet normale. Aerul patrunde in vagin si mai ales daca esti si "wet", cand aerul e eliminat, scoate acel sunet asemanator cu al flatulentelor. Discuta cu el si explica-i aceste aspecte, dorintele tale, placerile si neplacerile: comunicarea este cheia unei relatii stabile si a unei vieti sexuale mai distractivewinking

| Gir9690 a răspuns:

Cu rușinea mori de foame?

| Beky24 a răspuns:

Nu trebuie sa incerci. Sexul tr sa fie simplu si placut... Daca iubesti pe cineva accepti asa cum este. Tr sa vb deschis cu el... Oral mi se pare o prostie.
Eu nu fac oral cu Sotul meu. Este sex Normal..Ne iubim si ne spunem tot...Si ce ma deranjeaza...

| Perfekt a răspuns (pentru Beky24):

Parol! Decat cu sotul nu faci sau nu faci deloc? Am intalnit femei care ziceau la fel iar in timpul sexului singure o scoteau din si o bagau in.

| Miuletz a răspuns (pentru Beky24):

Fiecare cu placerile lui pana la urma. Am o intrebare, experimentezi totusi un orgasm in timpul sexului doar prin penetrare? Daca da, asta explica lipsa oralului, pentru ca FOARTE putine femei experimenteaza asta. Daca nu, sper ca isi termina si el treaba cu mainile, ca daca isi termina doar treaba lui atunci chiar imi pare rau.