| Bingoo a întrebat:

Bunaaa! Cer parerea barbatilor,femei si barbati ambii singuri,barbatul iubitor,sare in ajutor,se uita la femeie ca la cea mai perfecta femeie si o alinta non stop, nu se fereste de lume, de prieteni, o prezinta, ii da "raportul" mereu la ce face, o pune pe ea pe primul plan inaintea familiei, a prietenilor, dar ii spune ca nu isi doreste o relatie ca incepe sa ne ia capul pe amandoi si ne prostim si nu o sa mai fie la fel, ca o sa apara certuri, neintelegeri gelozii, dar nu se pune problema de inselat ca avem telefoanele comune. Timpul il petrecem doar amandoi sau ma suna si cand iese cu baietii pe video sa ma asigure ca e acolo, apoi vine direct si ma ia la plimbare...Ce credeti?

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Condoleantele mele pentru el. Daca o tipa mi-ar cere sa dau raportul la asemena nivel, gen apel video... as zice pas.

| Bingoo explică (pentru Wr3nch):

Condoleante pentru tine, ca nu citesti atent, el ma suna fara sa ii zic eu...

| Mopmop a răspuns:

Cred doar ca nu e pregatit sa locuiadsa cu tine inca. De ce? Asta ar trebui sa il intrebi pe el direct. TU esti pregatita sa te muti cu el? Cred ca la asta se rezuma la momentul actual relatia voastra.

| AndreeaWTS a răspuns:

Dacă tot ce ai povestit tu nu înseamnă deja relație... atunci ce dracu mai înseamnă o relație?

| Bingoo explică (pentru AndreeaWTS):

Nu stiu nici eu sincer ...de asta am zis sa cer un sfat ca poate am ramas eu in urma cu ce inseamna o relatie

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Bingoo):

Sunteți deja într-o relație, asta e clar.
Dar probabil el vrea să-și lase o portiță să poată pleca oricând fără să dea explicații. Dar nu înțeleg de ce, dacă tu spui că ține atât de mult la tine.
Dacă nu spuneai că își petrece mai tot timpul cu tine, te-aș fi sfătuit să verifici dacă nu cumva e însurat.
Până la urmă, probabil chiar îi e frică să se considere oficial că e combinat într-o relație. Cu toate că, chiar e.
Habar n-am. E ciudat.

| Bingoo explică (pentru AndreeaWTS):

Insurat nu este, stiu sigur...iar cat despre acel plecat chiar i-am zis aseara nu vrei sa spui ca avem o relatie dar nici nu ma lasi și i-am zis ca atunci ar fi mai bine sa ne oprim inainte sa avem sentimente unul pentru altul si mi-a pus mana la gura ca el nu vrea sa ne oprim

| luffypk a răspuns:

Decat sa am langa mine o tipa care are pretentia sa ii dau raportul si cand ma c*c, nu mersi. I-auzi, vere, nu mai poate iesi omu la bericica ca-l suna femeia pe video call, asta nu mai e relatie libera, e strict relatie limitata si fara pic de incredere, o relatie de "fatada" in care voi credeti ca totul e roz, dar de fapt nu e. Poate sunt rautacios, dar genul acesta de relatii in care increderea lipseste si se limiteaza libertatea unuia sau a ambilor parteneri, n-o sa tina niciodata.

| Bingoo explică (pentru luffypk):

Baaaaii nu il sun eu, el ma suna fara sa ii zic eu ceva ...nu s tampita sa il sun sa il fac de ras cand e cu baietii