| Dianamsr a întrebat:

Bunaaa! Deci sunt fata si am relatie de 2 ani jumatate si nu am ejaculat decat o data dar atunci luasem MDMA. Deci nu inteleg de ce nu ejaculez...

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Pentru că nu ești destul de relaxată. Pentru femei este mult mai greu să ejaculeze decât pentru bărbați. Trebuie, de asemenea, să ai un partener priceput care să știe ce face iar preludiul să fie unul cât mai lung. Ca să atingi orgasmul nu este necesar să ejaculezi. MDMA-ul a intensificat toate senzațiile resimțite și te-a făcut să te relaxezi și să ai încredere în partener, de aceea ai reușit doar atunci să ejaculezi.

11 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pentru că fetele nu ejaculează.

| mihai69 a răspuns:

Ne chiar așa ușor. Cum zice colegul, trebuie să fii perfect relaxată și ok cu orice senzație percepi la nivelul pelvisului și să te lași purtată de plăcere. Evident, și partenerul trebuie să știe pe ce „butoane" să apese...winking

| Goete a răspuns (pentru SG1995):

Squirt

| Vikaa a răspuns (pentru Goete):

Squirt circuit

| Katie1356 a răspuns:

Nu o lua drept o problema, doarece atingerea orgasmului la femei e mai greu de obtinut.

| Goete a răspuns (pentru Vikaa):

"Like"

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ejacularea la femei e mult mai greu de obtinut decat orgasmul. Partenerul trebuie sa stii bine ce iti place, iar tu sa-l ghidezi, bineinteles.

| SG1995 a răspuns (pentru Goete):

Squirt Nuneaton ejaculare, și nume un fenomen uzual.

| Goete a răspuns (pentru SG1995):

Nu erai tu cel care spunea ca fetele nu ejaculeaza?
Si acum e fenomen uzual - din ce se poate intelege, ca fraza asta nu e coerenta

| SG1995 a răspuns (pentru Goete):

Fmm de auto-corector. Deci am zis squirt-ul nu ejaculare, și nu e ceva uzual.

| Goete a răspuns (pentru SG1995):

Cu asta sunt de acord