| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa, prietena mea crede ca e gravida chiar dacă nu a avut loc penetrarea (asta întâmplându-se la începutul lunii) iar la sfârșitul lunii i-a venit ciclu, sunt șanse? Tin sa menționez ca a întârziat putine zile in jur de 4

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa este cu totul imposibil sa se poata forma si mai ales sa si existe o sarcina implantata in uter. Pornirea cu intarziere de cateva zile a sangerarii menstruale are o cu totul alta natura si explicatie. In concluzie NU este provocata de sarcina ci de anumite dereglari aparute in activitatea hormonala in decursul ciclului menstrual. Multa sanatate!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Nu ati vrea sa va informati si voi un pic?