| eualexandra321 a întrebat:

Bunaaaaaa! RASPUNSURI MULTE CA VREAU SA MA LAMURESC! Azi baiatul de care imi place era la magazin si cand m-a vazut a lasat capul in jos si se uita iar cand am trecut de el si intram in liceu m-a privit pana cand am urcat scarile din capatul liceului si m-am intors si m-am uitat la el iar el tot se uita. UITATI AICI ALTE SEMNE:se uita pe furis oriunde as fi, se izoleaza cateodata de grup, ma analizeaza din cap pana-n picioare si el cu prietenii lui nu-i timid dar in preajma mea tace si parca ma asculta ce spun si se uita si prietenii lui la mine cand se uita el.DE CE NU VINE LA MINE SA MA INTREBE CEVA? ca eu n-am curaj.SI DE CE NU MA CAUTA?? eu nu prea i-am dat semne ca-l plac.Nici nu-l cunosc(adica stiu despre el,dar nu de la el)si nici el nu ma cunoaste, numai ca stam in acelasi sat.:*MA PLACEEEE,CA NU STIU CE SA FAC, SA MA DUC LA EL?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el nu este capabil de mai mult, degeaba te duci tu la el, ceea ce nu se face. Probabil ca baiatul acum descopera lumea si te-a vazut pe tine si a ramas cu gura cascata de ceea ce a vazut. Mai asteapta, pana se lamureste.

| gingergirl1 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu laughing))
Pai daca iti place de el, si nu ai curaj sa te duci la el, puneti o prietena sa se duca sa-l intrebewinking
Succes!happy

| Smile3 a răspuns (pentru gingergirl1):

Fara suparare, dar e cea mai proasta idee!

| gingergirl1 a răspuns (pentru Smile3):

Poate ai dreptatewinking
Dar na'daca nici ea nu are curaj sa se duca la el si nici el la ea...
Apropo Eualexandra321 eu zic sa-ti faci curaj sa te duci sa vorbesti cu el, pentru ca dupa cum observi e mai rusinos si cred ca tu ar trebui sa faci tu primul pas happy

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta id meu ellatuyyo69

| davu a răspuns:

In primul rand ai un avantaj ca esti fata... daca chiar te place te poti juca cu el si cu mintea lui pana il ai acolo unde il vrei. poti face lucruri si sa ii dai impresia ca el a avut intentia asta. afla la ce se pricepe si cere-i ajutorul la ceva... e un pas fain si nevinovat pe care poti tu sa il faci.winking baietilor le place sa se simta folositori, dar nu folositi

| asladyblue a răspuns:

Cred ca te place... dar cineva i-a spus ceva care il face sa ezite sa iti spuna...