| gisalina2009 a întrebat:

Bunaaaaaaa TPU! Astazi am observat ca ma cam ustura cand fac pipi, e vreo problema? Ciclul mi-a intarziat! Trebuia sa vina pe 2. Mentionez ca am facut sex neprotejat acum 2 zile cu iubitul meu. Exista vreo sansa de sarcina ceva pentru ca ma ustura? Dau funda!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu ce varsta ai? Cel mai probabil ai facut infectie urinara mergi la medic sa faci o ecografie poate fi cistită. Ar fi bine sa mergi si la medicul ginecolog pentru un consult.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil o infectie urinara.
Luni dimineata recolteaza urina si mergi la un laborator de analize medicale, pentru a depista daca este vreo infectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/egTGOdIlJ0E

| MValentin a răspuns:

Iti faci ogramada de conturi fake si postezi doar intrebari de genul, te simti amuzant? Hmm

| Eibogu a răspuns:

În organism o pătruns cel mai probabil o infecție/recoltează urina si da analize sa vezi ce dacă este vreo infecție...
Da sunt șanse sa fii însărcinată, fă test si o sa te asiguri

| Xtyx a răspuns:

Dacă persistă senzația în 2-3 zile mergi la medic.