| iustinaaa a întrebat:

Bune.am peste 14 ani.si am o "problema". imi place de un baiat.eu sunt a 8-a el a 9-a.totul a inceput cand el se uita insistent. mie mi se parea dragut de dinaintebig grin. apoi m am luat in vorba cu o fata pe mess. dupa care am aflat ca e verioara luibig grin. ea mi a zis ca lui ii place de mine. a inceput cu un ce faci. apoi am inceput sa l evit asa.doar ma uit cand trece. a venit impreuna cu verisoara lui la mine, eu fiind cu inca o fata si ne a intrebat ce facemm.se vede ca ii place de mine. dar el nu este sin aceiasi localitate ca mine.doar invata la liceul in care invat eu. dupa ce pleaca sunt suparataa nestiind daca ma place.nu stiu. sper ca m ati inteles.si sunt foarte rusinoasa in preajma luii. dati mi un sfat.big grin

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

laughing baiatul chiar te place probabil din moment ce a spus verisoara lui, dar nu te baga in seama ca e timid(a pus-o pe verisoara lui saiti spuna ce simte)

Totusi, ai zis ca esti a 8-a si el a 9-a.cum de invata in liceu cu tine?laughing)))

| iustinaaa explică (pentru TitiDrLove):

In scoala in care invatbig grin.sunt clase 5-12.clasele 9-12 sunt de dimineata si eu sunt cu clasele 5-8 dar avem o ora de la 13 la 14 in care avem ore toate claselehappy.te am lamurit?

| iustinaaa explică (pentru TitiDrLove):

Scoala in care invat.liceul de fapt.e cu clase V-XII.cei de liceu invata dimineata si clasele de gimnaziu invata de dupa-amiza.dar toate clasele V-XII au ore de la 13 la 14. happy. sper ca te am lamurit

4 răspunsuri:
| razvan19me a răspuns:

Ancearca sa-i dai de anteles ca a-ti place de iel lasa rusinea macar pentru anceput.,,, sper fund>)).

| iustinaaa explică:

As lasa o.doar ca singura problema este.ca incep sa tremur usoor
si cand sa raspund mi se schimba voceabig grin