| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Buunaa TPU! scuze ca am ales aceasta categorie. dar este cea mai citita!
Sunt noua dar as vrea sa pun o intreebare. sper sa ma puteti ajuta!
De curand, mi-am instalat sol editor.inainte de al instala, puteam sa intru pe orice chat dar dupa aia nu a mi mers
Intru pe pagina respectiva a unui chat, si imi apare casuta unde scriu. dar nu imi apare ce vorbesc oamenii si cine este intrat sau la prieteni.
Nu stiu ce sa fac.imi este dor sa intru pe chat sa vorbesc cu fetele dar din pacate nu merge.casuta mi`o arata. dar nu pot sa vorbesc
Am mai intanit unele cazuri. dar nu erau chiar asa...acum am sters sol editor din pc m-am gandit ca poate este de la el. dar degeaba.
Va rog mult sa ma ajutati :*
Dau funditalove struck:*
Va multumesc!:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nou dar cred ca puteti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nou dar cred ca puteti ajuta am 14 ani