| Stefaniaaa a întrebat:

Buuuna! Deci...cand dau la messenger sa "vorbesc" cu cineva, pur si simplu nu se vede ce scriu sau ce scrie persoana cu care vorbesc. Sper sa intelegeti ce spun.de ex., vreau sa zic "buna" dar cand apas enter pentru trimitere fereastra ramane goala ca si cand nu as fi scris nimic. ce pot sa fac? am incercat sa dezinstalez mess-ul si sa il instalez din nou dar degeaba. Ajutor, e chiar enervant!(precizez ca nu am nici un fel de virus in calculator.:*:*Dau vot sau funda in fine.

2 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Incearca o versiune mai noua a messengerului. Daca nu, cheama pe cineva care se pricepe.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problemă care am avut-o și eu și alții, nu ești singura
rezolvarea
http://www.targovetul.info/......-mess.html