| greenmile00 a întrebat:

Ca de obicei... stupid :

daca i-am cerut numarul de telefon, inseamna ca iubesc? Dar daca nu vrea sa se culce cu mine? ce o sa se intample? O sa sufar mult?
Stiu ca am pus multe intrebari, dar vreau raspuns la fiecare, pentru ca sunt intr-o situatie dificila, sa va explic situatia :

colega mea de banca (BCR mai exact), adica avem credit la aceeasi banca, plateste rata in acelasi timp cu mine, si ieri evident ne-am intalnit, chiar in fata bancii, ea deja parcase, si eu eram foarte agitat cand am vazut-o, pentru ca eram chiar pus pe fapte mari, vroiam neaparat sa ii cer numarul de telefon azi. Si din neatentie, eu am parcat in portiera din dreapta masinii ei. A fost doar o chestie de moment. Oricum, eu i-am cerut numarul de telefon, am folosit pretextul ca imi trebuie ca sa rezolvam problema cu asigurareawinking.
Ideea e ca si ea mi-a cerut numarul de telefon, pe acelasi motiv, si acum stau si ma gandesc, oare daca si ea a gandit la fel? Poate ca si ea isi dorea sa imi ceara numarul de telefon dar nu gasea o motivatie.
Oricum, vroiam sa o sun, nu mai stiu nici eu care sunt sentimentele mele adevarate sad, dar sa fiu al draq, daca si ea vroia numarul meu de telefon, inseamna ca m-a blestemat sa ii lovesc masina ca sa aiba ea motiv!

Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este o coincidenta fericita (nefericita ca i-ai facut paguba)! Profita de ea!

| cristi11cristian a răspuns:

A iubi pe cineva deci. iti i-a ceva mai mult timp si nesecita mai multe conflicte imperecheate! -in schimb a place pe cineva e cu totul alta idee! Iar daca vei alege sa domini acea umbra despre propria ta persoana -precum ca nu ai putea sa o satisfaci sexual -aici e doar problema ta care ar trebui sa o reconstitui si sa o analizezi pe cat se poate de bine mai bine spus increderea in tine insuti e cheia pe care o cauti! iar in legatura cu ce o sa se intample.ar trebui sa -ti dai timp propriei tale persoane si sa fi ceva mai rabdator -lasand lucrurile sa decurga normal intre voi doi -fara a impinge-o pe ea in alte extreme! cu cat va apela mai mult la tine -cu atat o vei avea pentru o perioada destul de lunga! secretul sta in miinile tale! cat despre partea cu suferinta -e riscul tau! Cam toti iubim si suferim sau, suferim in tacere si iubim, sau ne temem sa iubim sau sau sau ...totul e sa fii pe propriile tale picioare dar mai ales hotarat!

| adriano912 a răspuns:

Doamne ce...mai sunteti ma?rolling on the floor)) daca aveai vreo 12 ani poate te credeam da asa...vai de kpu si de zilele noastre