| nustiucesafac3091 a întrebat:

Ca in fiecare an, la scoala am facut Secret Santa, un joc care consta in a trage un biletel la intamplare si trebuie sa ii faci un cadou colegului a carui nume este scris pe biletelul tau. Anul acesta am tras numele baiatului de care imi place. Intr-un fel e bine dar am emotii fiindca vreau sa ii fac cadoul perfect (am uitat sa mentionez ca el nu stie ca il plac, si ca cadoul va fi deschis in fata intregi clase ). El face kickbox si ii plac dulciurile, dar nu am destui bani pentru manusi de box iar sa ii cumpar doar dulciuri e prea sec. Am un buget de 50-60 de lei. Ati putea sa imi dati niste sugestii in legatura cu ce pot sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| Anonimplaygirlls a răspuns:

O bluza, si ca imprimeu, desen, legat ceva de sportul acela. Sper sa mi pice si mie băiatul de care îmi placelaughing:*
Pupici

2 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Un ceas, un joc, un lănțișor ceva ce vorbea într-una că și-ar dori

| SelfieWild a răspuns:

Mamaaa ce norocoasa! Si eu am făcut ceva de genul anul asta, doar ca nu e secret cine oferă la cine. As fi vrut eu sa se nimerească la băiatul care îmi place.