| laurash_6184 a întrebat:

Ca orice baiat normal imi place o fata. Acea fata imi este colega de clasa, nu sunt "disperat" dupa ea, dar adevarul e ca in ultimul timp m-am tot gandit la ea. Se tot holbeaza la mine in ore, dar eu sunt genul de baiat mai indiferent si incerc de multe ori sa ii evit privirea. Acum a observat si ea asta, si cand ma uit la ea, printre putinele dati, ii spune colega ei (am citit pe buze) si se uita si ea la mine. Uneori vine la mine si ma strange la piept puternic, ma pupa lent pe obraz, dar nu i-au acestea ca cine stie ce semne, ca in brate mai i-a si pe alt coleg (exceptand pupat si mult mai rar). Nu imi este rusine sa ii spun ca o plac si daca ar vrea sa pornim ceva, dar nu stiu in ce ipostaze...aici as vrea sa primesc un soi de sfat.
Va multumesc. Fara raspunsuri sarcastice, iar cel mai bun va fi "notat"!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Te duci la ea si incepti sa vorbesti si ii zici ca ai vrea ceva serios cu ea.