| anonim_4396 a întrebat:

Ca parere aveti despre un tip care incearca sa vorbeasca pe net cu mai multe fete si nu i se leaga nimic? Acelasi tip (cu care am vorbit si eu si m-am si vazut de cateva ori) dupa o saptamana in care nu a mai zis aproape nimic, a inceput sa imi spuna cuvinte frumoase si apoi ca vrea sa merg la el un weekend. Credeti ca are rost sa mai vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

După părerea mea, cel mai deștept lucru pe care îl poți face (și ar fi și o verificare) ar fi să continui relația dar să eviți orice fel de apropiere fizică o perioadă.
Dacă el e setat doar pe a face sex cu tine, nu va avea răbdarea necesară. Își va schimba comportamentul, va deveni mai nervos, își va pierde răbdarea, nu va mai fi așa "îngeraș" cu tine.
Iar tu vei avea un răspuns.
Ce vei face în continuare după, asta ține numai de tine.

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu fa ceea ce simți, doresti, daca simți atracție fizica urmează ți inima, ca doar nu o sa ai un partener toată viata, te vezi măritată? Du te și fa sex cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Toata lumea stie ca pe net este doar pierde inutila de timp, mult flirt si minciuna, ira el asta primeste cum de altfel asta primesti si tu de la el.
Poate este vremea sa va spuna cineva sa iesiti AFARA, la soare, in lumea reala daca vreti relatii reale, sa nu mai pierdeti vremea inutil online, ca de acolo nu va iese nimic.

| Hammurabi a răspuns:

Depinde ce vrei tu.
Că ce vrea el, e destul de clar.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Haha. Da, de acord.
Eu vreau sa il las in pace si nu stiu cum ca am tot vorbit cu el si am dezvoltat un fel de dependenta emotionala patologica. Ma si santajeaza emotional. laughing Vreo idee?

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa si? Tu nu trebuie sa te lasi santajata, il ignori peste tot si gata. El o putut o saptamana sa nu vorbeasca cu tine? Asa poti si tu daca vrei, e un oarecare, un misogin. Cine stie ce ti-o bagat in cap...

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

De unde știi ca vrea relație?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

E o diferență de comportament.
Când vrea ceva serios, nu se grăbește nu încearcă să forțeze lucrurile și mai ales, nu se "desumflă" când nu ies lucrurile atât de rapid pe cât își dorește el.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

După părerea mea, cel mai deștept lucru pe care îl poți face (și ar fi și o verificare) ar fi să continui relația dar să eviți orice fel de apropiere fizică o perioadă.
Dacă el e setat doar pe a face sex cu tine, nu va avea răbdarea necesară. Își va schimba comportamentul, va deveni mai nervos, își va pierde răbdarea, nu va mai fi așa "îngeraș" cu tine.
Iar tu vei avea un răspuns.
Ce vei face în continuare după, asta ține numai de tine.

| mentholinks a răspuns:

Depinde ce-ti doresti tu. Daca vrei si tu sex, du-te. happy

| Crackman a răspuns:

Se vede de la o posta cum ii merge treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop, e un player, iar tu o tipa oarecare care face parte din palmaresul lui.
Dar decizia tu trebuie sa o iei, fa ce simti.

| timidu89 a răspuns:

Nu. E disperat după fotai. Dacă te vezi cu una nu mai vorbești și cu altele. Sa mergi la el sa ce? Ala vrea sa ți-o pună și de nu vrei tu. A revenit ca nu a prins nimic, altfel nici nu mai vorbea cu tine. E genul care spune orice trebuie doar sa fota și el. Nu are succes la fete dar e un fel de Ilie Năstase.

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Ilie Nastase laughing Hai ca esti tare

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce are? tongue Atat ca nu reuseste sau minte el, ca de s-ar concretiza nu ar spune nu. Tot libidinos ar fi, de fapt si e laughing Inca nu l-ai mirosit?

| RAY a răspuns (pentru timidu89):

Ce ai vrea sa se însoare la varsta lui

| RAY a răspuns (pentru timidu89):

De ce e libidinos ca atrage fetele și vrea sex?

| timidu89 a răspuns (pentru RAY):

Nastase de ar fi un parlit sau unul obisnuit nu i-ar da gogoasa niciuna tongue Ca tipul de care zice Tania nu atrage nimic, doar ar fote si el ca un disperat laughing

| RAY a răspuns (pentru timidu89):

De unde știi ca nu atrage? Fata îl place e clar, Năstase era frumos în tinerețe, dar acum a îmbătrânit și a ales și el ce a putut, eu te asigur ca găsești fete pentru gratis, daca o atragi puternic, știu pentru ca cunosc tipi cu un salar normal

| timidu89 a răspuns (pentru RAY):

Pai nu a zis fata ca nu i-a iesit nimic cu niciuna? tongue Stiu mult mai multe dar nu pot detalia. Pana nu vad eu nu cred, teoretic e posibil orice, practica e problema. Asa am auzit si eu ca astea tinere vor aventuri nu ceva serios. Eu caut sa atrag pe cea la locul ei, sa vrea ceva serios. Nu ma incalzeste sa am zeci sau sute de aventuri cu nimic. Si daca nu ai cascaval sau potential pentru a face bani pe viitor, nu vad sa se inghesuie prea multe. Astea de varsta mea sau putin mai mari vor sa ai studii, casa proprie, masina, stabilitate financiara laughing) Eu unul si sa le am cerintele astea nu as vrea una de genul. As prefera sa fiu singur mai bine.

| RAY a răspuns (pentru timidu89):

Poate ca se inseala

| Cheo0S a răspuns:

Spune-i in fata "ba tu n-ai ce cordi de vii la mine si te rogi sa-ti dau fofoloanca?".Nu inteleg ce atata bataie de cap. Arata-ti 'adevaratul caracter' asa are motive sa te ignore si sa nu mai vorbeasca cu tine.

| Together a răspuns:

Ce iti doresti din relatia cu el? De unde stii ca nu i se leaga nimic?

| anonim_4396 explică (pentru Together):

Pai daca i se lega nu mai vorbea cu mine. laughing Simplu.

| RAY a răspuns (pentru Together):

De unde știi ca vrea ea relație?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești la varsta în care ți o tragi cu cei mai hot tipi

| Together a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, poate nu e monogam si se bucura de relatii cu mai multe tipe in acelasi timp. Multi fac asta.

| DARLINGx a răspuns:

Dacă vrei da laughing)

| alexandraionela1234 a răspuns:

Daca vrea sa mergi la el e clar ce vrea... Daca si tu simți ca vrei sa o faci, du-te, nu ai nimic de pierdut, dar protejeaza-te